Specjalista ds. sprzedaży

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (z siedziby we Wrocławiu oraz na terenie całego kraju),
- aktywne budowanie relacji z klientami w celu długofalowej współpracy,
konsultacje oraz doradztwo w ramach oferowanych rozwiązań informatycznych,
- przygotowywanie ofert handlowych, nadzór nad realizacją oraz dokumentacją transakcji handlowych.

Wymagania

- co najmniej roczne doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B produktów IT (w tym inicjowaniu spotkań bezpośrednich poprzez kontakt telefoniczny),
- dobra znajomość branży IT,
- znajomość języka angielskiego,
- czynne prawo jazdy kat. B.

Oczekujemy:

- umiejętności prowadzenia rozmów handlowych: telefonicznie oraz w bezpośrednim kontakcie z Klientem,
- umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami,
- zaangażowania w realizację wyznaczonych celów,
- ciągłego podnoszenia poziomu wiedzy produktowej,
- praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem,
- mile widziane wyższe wykształcenie techniczne.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, elastyczność w działaniu, komfort pracy, Możliwość rozwoju i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie listów motywacyjnych wraz z życiorysem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Ważne informacje:

• zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty • zapewniamy całkowitą dyskrecję

• w CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)."

• informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy

Pracju z nami