Firma

Firma VEGANET powstała w 2000 roku we Wrocławiu. W krótkim czasie dołączyła do grona najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw informatycznych Dolnego Śląska. Początkowo firma zajmowała się dostarczaniem klientom głównie sprzętu komputerowego i oprogramowania. Dziś nasza oferta jest znacznie bogatsza i bardziej zaawansowana technologicznie. Swoją strategię opieramy na ciągłym rozwoju oraz specjalizacji i koncentracji na kilku obszarach IT.

Projekty realizowane u naszych klientów tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze produkty liderów branży informatycznej, takich jak EMC, IBM, Cisco, VMware, Microsoft. Dostarczamy klientom komplementarne, wyspecjalizowane rozwiązania, oparte o najnowsze technologie informatyczne, pomagające w zdobywaniu przewagi konkurencyjnej, a także gwarantujące realizację procesów biznesowych w sposób efektywny i bezpieczny.

VEGANET jest firmą innowacyjną, rzetelną i kompetentną, budującą swoją pozycję na długotrwałych, partnerskich relacjach zarówno z obecnymi, jak i przyszłymi klientami. Posiadamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę inżynierską, dzięki której możemy zapewnić Państwu najwyższy standard usług i zagwarantować, że firma Państwa będzie należeć do grona najlepiej zinformatyzowanych przedsiębiorstw w Polsce.

Firma

COPYRIGHT VEGANET SP. Z O.O. - WARUNKI PRAWNE